אודות נועה איזנשטט

אני נועה ואני אוהבת לצלם.
לא למדתי בבתי ספר מיוחדים לצילום, למדתי מכם, מהחוויות, מהאנשים, מהקשיים וההצלחות שהגיעו. אם להיות קצת פואטית הייתי אומרת שהצילום הוא כמו חבר קרוב שאיתו אני גדלה ומתפתחת ודרכו אני מנהלת דיאלוג מתמשך עם העולם. זה התחיל בשנות העשרה שלי כשצילמתי חפצים ועצמים מזוויות משונות, המשיך בצילום עצמי, שהתגלה ככלי מעצים ומרפא והתקדם לצילום של אנשים אחרים. עם ההשקעה ולימוד עצמי של תחום הצילום וכמובן בעזרתו הנדיבה של האינטרנט, יותר ויותר אנשים הגיעו אליי וביקשו שאצלם אותם ומבלי ששמתי לב הפכתי לצלמת אמיתית (ואני בכלל רציתי להיות פסיכולוגית).

צילומי הריון היו הצילומים הראשונים שהתנסיתי בהם ולא יעזור אני חייבת להיות פה טיפה רגשנית - זה עשה לי את זה! כשמצלמים אישה הרה, חייבים להרגיש אותה, להיות קשובים לה ולדעת שלצילום הזה יש כוח אדיר שיכול לחזק לא רק את המקומות הברורים של חווית ההיריון אלא גם את אלו הנחבאים - את תחושת הדימוי העצמי, האהבה העצמית וכל אלו שלפעמים יכולים ללכת לאיבוד בתוך כל השינויים הגדולים שההיריון מביא. אז ברור שהסיפוק עבורי בתור צלמת היריון הוא אדיר, מין מתנה שהמצולמת בעצם נותנת לי. עם השנים על אף התנסויותיי והרפתקאותיי בתחומים שונים ומשונים של צילום, צילומי ההיריון תמיד היו ונשארו שם.

אחרי תקופות של תשעה חודשים, המצולמות שלי חזרו אלי עם תוספת קטנה וחמודה – כך נכנסתי גם לצילומי ניו בורן שהמשיכו לצילומי תינוקות וילדים. תחום מעניין ומרגש בטירוף אבל גם מורכב מאוד (צילום תינוקות וילדים הוא הדבר הכי מקסים שקיים, רק שהחבריה הקטנים חסרי סבלנות ולוקח קצת זמן לתפוס אותם בפריים טוב :) ). אז תכניסו גם את הבן זוג לתמונה וסגרנו מעגל עם צילומי משפחה, תחשבו איזה כיף עוד כמה שנים להסתכל על התמונות ולחייך תוך כדי הצפת נוסטלגיה.

עם השנים גיליתי גם את התחום המאתגר של צילומי אופנה, הפקות גדולות, צילומי שחקנים ועוד טבילות בתחומי ה"תעשייה" השונים. שם אני חווה חוויות אחרות לחלוטין, שם יש תזזיתיות, שעות עבודה ארוכות, עבודה עם צוות מקצועי שלם, שם אני צריכה להיות ממוקדת רק בלהוציא את הדוגמנים יפהפיים. ליצור את הקומפוזיציה הכי מחמיאה. למצוא את הלוקיישן הכי מיוחד. זה תחום שמחדד מאד את הפן האמנותי שבצילום פורטרטים ואת השאיפה למושלמות.

אני מרגישה איך שני התחומים הכל כך שונים האלה מפרים אחד את השני בתיבת הכלים שלי ושבזכות הגיוון המקצועי שבחרתי, אני מצליחה ליצור פריטי אומנות מעניינים עם מקצועיות רבה ותבונה רגשית.

אז בקיצור, אני נועה, ואני אוהבת לצלם...

נועה איזנשטט

כל הזכויות שמורות 2016 © סטודיו נועה איזנשטט
- צילום הריון, צילום ילדים ומשפחה
חייגו: 054-5857477, כתובת: תל אביב, בן אביגדור 20.
כתבו לי באמצעות הטופס ליצירת קשר.
הצהרת נגישות

שיחת וואטסאפ